Терористи на Донбасі готують резервістів згідно з планом Збройних сил РФ – розвідка
Командування російських окупаційних військ на Донбасі проводить збори резервістів у рамках “тижня мобілізаційної готовності”.
Про це передає пресслужба Міноборони.
“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях продовжує виконувати заходи, визначені єдиним планом бойової підготовки Збройних Сил РФ”, – йдеться у повідомленні.
З 7 червня у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів проводиться “тиждень мобілізаційної готовності”. Окупанти оповістили особовий склад мобілізаційного резерву та розгорнули об’єкти навчально-матеріальної бази для проведення заходів.
“При цьому, так звані, військкомати противника письмово попередили резервістів, які призиваються для участі у проведенні заходів, що у разі несвоєчасного прибуття на пункти збору, їх буде притягнуто до суворої відповідальності”, – зазначили у відомстві.
Раніше розвідка повідомляла, що терористи на Донбасі отримали чергову партію озброєння та боєприпасів з РФ.
Нагадаємо, терористи відкрили вогонь у напрямку безпілотника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окупованій Донеччині.
Крім того, 31 травня, російські війська у районі проведення Операції об’єднаних сил 10 разів порушили режим припинення вогню.
Раніше повідомлялось, що російські окупанти дистанційно замінували околиці Майорського.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.