Новини

Ті, хто пропагує “державу в смартфоні”, поводяться як цифрові неандертальці – публіцист

Ті, хто пропагує “державу в смартфоні”, поводяться як цифрові неандертальці – публіцист

Чинна влада, представники якої пропагують державу у смартфоні, поводять себе як “цифрові неандертальці”.

Про це в ефірі “Прямого” сказав публіцист Євген Булавка.

“Закон про дезінформацію суперечить ідеям сучасного світу. Люди які пропагують державу в смартфоні ведуть себе як інформаційні неандертальці”, – сказав публіцист.

Нагадаємо, в ОБСЄ розкритикували законопроєкт Міністерства культури України про дезінформацію через загрозу втручання в роботу ЗМІ.

Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.

Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.

Нагадаємо, презентацію мобільного додатку “Дія”, яка була запланована на 30 січня, перенесли на тиждень.

Раніше повідомлялось, що 30 січня 2020 року відбудеться реліз додатку “Дія”, за допомогою якого ряд державних послуг будуть доступні в режимі онлайн.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.