Трамп прямо сказав, що США не братимуть участь у новому форматі щодо Донбасу – Якубін
Фото: Facebook
Президент США Дональд Трамп заявив, що не братиме участь ні я в яких нових форматах щодо конфлікту на Донбасі, як того хотіла нова українська влада.
Про це в ефірі “Прямого” сказав політолог Олексій Якубін.
“Трамп чітко сказав, що США не будуть брати участі в жодному новому форматі в контексті Донбасу. Це означає, що ми знову опинились перед розумінням того, що інші країни не будуть вирішувати наші проблеми за нас. Вважаю, що це має стати холодним душем для нашої влади, яка чомусь вважає, що Франція, Німеччина та інші країни будуть дзвонити до Путіна й тиснути на Росію замість України. Не будуть. У цих країн є свої інтереси”, – наголосив експерт.
Читайте також: Демарш української делегації в ПАРЄ – це слабка позиція – Якубін.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.