Третій Майдан – це вже частина ідентичності українців – Безсмертний
Дипломат Роман Безсмертний поділився міркуваннями щодо політичних і суспільних наслідків подій на Майдані.
Про це він сказав під час телемарафону “Пам’яті гідних”, який проводять “Прямий”, Еспресо.TV, та “5 канал”.
“Очевидно, що ми ніколи не будемо такі, як до 2014 року. Ми змінилися. Третій Майдан – це вже частина ідентичності українців. Це не просто територія, це не просто явище – це частина нашої душі, серця і нашого способу реакції на ідіотську владу. Я весь час думав над тим, чому попередні два Майдани не привели до створення запобіжника, щоб не обирати – якщо не злодія, двічі судимого, президентом, то клоуна. Бо я весь час чув “той простий чоловік, а тут хоч посміємося”. Ну от ми зараз сміємося. Де ці запобіжники, де ми допустили помилку? 18 лютого – це була спланована операція в районі Золотого. Тому що 18 – початок розстрілів на Майдані, це Дебальцеве, 18 – це здогадка усім про те, що або ви будете бігти по коридору, який вам визначить Кремль або вас будуть шмагать”, – сказав Безсмертний.
Він зауважив, що звернувся до тих нардепів, які продовжують вірити, що “спуститься з небес чи “злодій шапок” чи клоун і наведе добробут”.
Нагадаємо, виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова виступила за скасування закону про амністію учасникам Революції гідності.
Читайте також: Дружина Героя Небесної Сотні заявила, що Зеленський збрехав про те, що з родинами Героїв Небесної сотні погодили обмін екберкутівців.
20 лютого у річницю масових розстрілів мітингувальників на Майдані у 2014 році, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що Україна має пам’ятати, яку високу ціну заплачено за перемогу Революції Гідності.
МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ПРОРОСІЙСЬКИМ РЕВАНШИСТАМ ЯНУКОВИЧА ЗНИЩИТИ НАДБАННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ – ПОРОШЕНКО
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.