Троє українських військових отримали поранення на Донбасі
Упродовж минулої доби, 7 листопада, російські окупанти 19 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України.
Про це повідомили в прес-службі штабу Операції об’єднаних сил.
“Ворог тричі застосовував озброєння, заборонене Мінськими домовленостями. Два рази противник вів прицільний вогонь з мінометів калібру 82 мм по позиціях наших військ в районах Павлополя та Луганського, а біля останнього – застосував і 120-ти мм міномети”, – йдеться в повідомленні.
Також загарбники продовжують застосування гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Окрім того, поблизу Павлополя, окупанти стріляли з озброєння БМП-1 та зенітної установки ЗУ-23-2.
Російсько-окупаційні війська здійснювали обстріли підрозділів Об’єднаних сил в районах населених пунктів Станиця Луганська, Вільний, Луганське, Зайцеве, Авдіївка, Піски, Марїнка, Новомихайлівка, Красногорівка, Павлопіль, Гнутове та Лебединське.
В ході бойових дій три військовослужбовці Об’єднаних сил отримали поранення.
За даними розвідки, протягом минулої доби, двох окупантів знищено та ще трьох – поранено.
Від початку доби ворог здійснив один обстріл наших позицій – поблизу Кримського. Зафіксовано вогонь з мінометів калібру 82 мм, гранатометів та стрілецької зброї. Втрат серед особового складу Об’єднаних сил не допущено.
Раніше “Прямий” повідомляв, що збройні формування Російської Федерації готуються до “виборів” на тимчасово окупованих територіях – стягують танки та важку артилерію у Донецьк.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.