“Це надзвичайно смачно!”: на Одещині Порошенко скуштував бессарабську вертуту
Під час візиту на Одещину президент Петро Порошенко скуштував місцевий смаколик – бессарабську вертуту.
Про це глави держави написав у Instagram.
“Рідна Одещина завжди щедра на посмішки та надзвичайно гостинна. Всім, хто ніколи не чув про бессарабську вертуту – рекомендую спробувати за першої ж нагоди. Це надзвичайно смачно!”, – написав президент.

Раніше Петро Порошенко під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital заявив, що зростання економіки, і покращення інвестиційного клімату, і подальший розвиток інвестицій є рекордним за останні роки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.