Суспільство

“Це надзвичайно смачно!”: на Одещині Порошенко скуштував бессарабську вертуту

“Це надзвичайно смачно!”: на Одещині Порошенко скуштував бессарабську вертуту

Під час візиту на Одещину президент Петро Порошенко скуштував місцевий смаколик – бессарабську вертуту. 

Про це глави держави написав у Instagram.

“Рідна Одещина завжди щедра на посмішки та надзвичайно гостинна. Всім, хто ніколи не чув про бессарабську вертуту – рекомендую спробувати за першої ж нагоди. Це надзвичайно смачно!”, – написав президент.

Раніше Петро Порошенко під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital заявив, що зростання економіки, і покращення інвестиційного клімату, і подальший розвиток інвестицій є рекордним за останні роки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.