Цієї доби на Донбасі постраждали два захисника України
В ході бойових дій на Донбасі 19 листопада постраждали двоє українських військових.
Про це повідомляє прес-служба Міноборони.
“Внаслідок бойових дій двоє українських військових отримали поранення різних ступенів. Їх евакуйовано до медичних установ, де наші захисники отримують усю необхідну кваліфіковану допомогу”, – повідомив речник оборонного відомства Дмитро Гуцуляк.
За його словами, станом на 12 годину дня бойовики вже тричі обстрілювали українські позиції – на Луганському напрямку в районі населеного пункту Жолобок, в районі хутора Вільний та поблизу Новотроїцького.
Нагадаємо, у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі вранці 17 листопада в ході боїв загинув український військовий.
16 листопада, правоохоронці у межах протидії незаконному обігу зброї блокували на Луганщині контрабанду військових засобів ураження до Росії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.