Суспільство

Цієї доби на Донбасі постраждали два захисника України

Цієї доби на Донбасі постраждали два захисника України

В ході бойових дій на Донбасі 19 листопада постраждали двоє українських військових. 

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“Внаслідок бойових дій двоє українських військових отримали поранення різних ступенів. Їх евакуйовано до медичних установ, де наші захисники отримують усю необхідну кваліфіковану допомогу”, – повідомив речник оборонного відомства Дмитро Гуцуляк.

За його словами, станом на 12 годину дня бойовики вже тричі обстрілювали українські позиції – на Луганському напрямку в районі населеного пункту  Жолобок, в районі хутора Вільний та поблизу Новотроїцького.

Нагадаємо, у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі вранці 17 листопада в ході боїв загинув український військовий.

16 листопада, правоохоронці у межах протидії незаконному обігу зброї блокували на Луганщині контрабанду військових засобів ураження до Росії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.