Війна

Тверську область масовано атакували безпілотники: склад боєприпасів детонує, людей евакуюють

Тверську область масовано атакували безпілотники: склад боєприпасів детонує, людей евакуюють

У ніч проти середи, 18 вересня, у Тверській області РФ лунали потужні вибухи.

Про це повідомляє губернатор Тверської області Ігор Руденя.

Губернатор регіону заявив про атаку безпілотників, а місцеві повідомляють про приліт на території військової частини.

Повідомлення про вибухи у місті Торопець з’явилися близько 03:30. За словами Рудені, нібито через падіння уламків дрона почалася пожежа, але “ситуація знаходиться під контролем” та сили ППО “продовжують відбивати атаку”.

Вже о 04:01 губернатор оголосив часткову евакуацію місцевих жителів із території, де виникла пожежа, до Західної Двіни.

Що саме і де горить влада не повідомляє, однак у місцевих пабліках у соцмережах пишуть, що нібито було завдано удару по військовій частині №71628. Нещодавно на території звели кілька великих складів, де можуть зберігати боєприпаси або паливо. Чути детонацію.

Ситуація, як запевняє російський чиновник, перебуває на контролі.

Також у Telegram-каналах російських пропагандистів стверджують, що вибухи було чути не лише в Торопці, а й у районі населених пунктів Торжка, Стариці, Вишнього Волочка, Зубцівського, Кувшинівського та Нелідівського районів.

До слова, російська воєнна пропаганда заявила про дронову атаку на місто Твер у ніч проти 3 вересня.

Нагадаємо, у ніч проти 17 вересня у Саратовській області, в районі аеропорту Енгельс лунали вибухи. Саме в Енгельсі розташований аеродром, де базуються стратегічні бомбардувальники Ту-95МС з ракетами Х-101, якими окупанти обстрілюють тилові українські міста.

Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі у ніч проти 13 вересня повідомляли про вибухи й детонацію на складах із боєприпасами російських загарбників.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.