У 2022 році Україна взагалі не споживатиме імпортного газу – Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявив, що до 2022 року Україна не споживатиме російського газу.
Про це він сказав під час засідання Ради регіонального розвитку Рівненщини, трансляцію вів “Прямий”.
“Знаєте скільки ми спожили газу у 2017 році? 14 млрд кубів. Як би ми не скасували це ганебне ярмо, 28 млрд кубів неспожитого газу ми би сплачували з кишені кожного українця. У 2018 році ми спожили 10,5 млрд кубів. У 2022 році ми будемо споживати “нуль” кубів російського газу. Це те, що ми зробили. Цей напрямок абсолютно правильний”, – сказав він.
Раніше президент Петро Порошенко заявив, що у найближчі п’ять років Україна має перейти на споживання енергоресурсів власного видобутку.
Раніше “Прямий” повідомляв, що Україні вдалося вистояти і позбутися російської газової залежності, в яку потрапила через газову угоду 2009 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.