Київ

У частині Києва запровадили екстрені відключення світла

У частині Києва запровадили екстрені відключення світла

Фото: Pixabay

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії.

Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

У мережі з’явилися повідомлення, що на лівому березі столиці фіксуються перепади напруги, а в деяких районах зникає електропостачання.

“На лівому березі Києва за командою НЕК “Укренерго” вводяться екстрені відключення. Поки без деталей”, — прокоментував Сергій Коваленко у соцмережі.

Згодом цю інформацію підтвердили й у ДТЕК.

У компанії закликають ощадливо використовувати електроенергію для збереження стабільної роботи енергосистеми.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.