Війна

У Генштабі підтвердили ураження російського порому в порту “Кавказ”

У Генштабі підтвердили ураження російського порому в порту “Кавказ”

У Генеральному штабі Збройних сил України підтвердили ураження залізничного порома “Славянин” в порту “Кавказ”, що у Керченській протоці.

Про це повідомляє пресслужба Генеральний штаб ЗСУ на офіційній сторінці в Facebook.

“Черговий результат скоординованих дій Сил оборони: в порту “Кавказ” суттєво пошкоджений пором окупантів” – йдеться у дописі.

У Генштабі зазначили, що сьогодні угруповання сил і засобів Військово-Морських Сил ЗС України разом із підрозділами інших складових Сил оборони в порту “Кавказ” завдали суттєвих пошкоджень ворожому порому “Славянин”.

“Окупанти використовували цей пором для перевезення залізничних вагонів, автотранспорту та контейнерів у військових цілях.

“Славянин” – третій і останній залізничний пором, який РФ мали у зазначеному регіоні. Продовжуємо нищити ворога, його техніку та військову інфраструктуру” – наголосили у Генштабі.

Нагадаємо, 23 липня, вранці в російському порту Кавказ, що знаходиться на Таманському півострові Краснодарського краю РФ, пролунав щонайменше один потужний вибух, зафіксоване влучання в залізничний пором, внаслідок чого загинула людина, також є постраждалі.

Як повідомлялося, журналісти оприлюднили супутникові знімки Planet Labs, на яких видно наслідки ракетних ударів по російській нафтобазі порту “Кавказ” біля окупованої Керчі українськими ракетами “Нептун”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.