У Києві відкриють Музей кіно
У столичному “Довженко-Центрі” 12 вересня відкриється Музей кіно.
Про це йдеться на офіційній сторінці центру у Facebook.
Зазначається, що відкриття музею приурочене до Дня українського кіно, яке відзначають кожну другу суботу вересня.
Музей відкриється експозицією “ВУФКУ. Lost & Found”, присвяченою діяльності Всеукраїнського фотокіноуправління державної організації (ВУФКУ), яка у 1920-ті роки сформувала успішну українську кіноіндустрію. Свого часу організація об’єднала кіностудії Одеси, Ялти і Києва, розвинула виробництво, дистрибуцію, рекламу та освіту у сфері кіно.
Нагадаємо, в Естонії створили перший міжнародний музей пам’яті жертв комунізму.
Нагадаємо, у Києві планують відкрити перший музей науки та техніки з інтерактивними експонатами.
У Польщі з лютого знову приймає відвідувачів музей лемківської культури.
Раніше стало відомо, що музей новин в американській столиці Вашингтон закриють до кінця 2019 року через нерентабельність.
На початку січня в Нью-Йорку відкрився перший у США Музей шпигунства КДБ.
Раніше, державний музей авіації ім. Олега Антонова, розташований в столиці України, місті Київ, увійшов до двадцятки кращих світу.
Нагадаємо, в Чикаго, США, відкрили перший у світі Instagram-музей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.