У Києві запрацювала система єдиного електронного квитка
Сьогодні, 30 жовтня, в Києві в тестовому режимі запрацювала система електронного квитка для проїзду в громадському транспорті міста.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
“Увести з 30 жовтня 2018 року в режим дослідної експлуатації автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності: у Київському метрополітені, фунікулері, міській електричці, в трамваях і тролейбусах, автобусних маршрутах загального користування, а також автобусних маршрутах загального користування, що працюють в режимі маршрутного таксі”, – йдеться в документі.
Також зазначено, що система єдиного електронного квитка в тестовому режимі в наземному транспорті Києва триватиме з 30 жовтня 2018 року по 30 жовтня наступного року включно.
А до 31 жовтня 2019 року Департамент транспортної інфраструктури спільно з Головним інформаційно-обчислювальним центром”, “Київпастрансом” і “Київським метрополітеном” повинні ввести електронний квиток в промислову експлуатацію.

Також читайте: через некоректну роботу програмного забезпечення “Житлові субсидії” та у зв’язку із внесеними змінами у порядок призначення житлової субсидії, у платіжках за послуги ЖКГ, які отримають кияни у листопаді, не буде відображено розміру призначеної субсидії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.