З 14 липня у київському метро змінюють жетони
На деяких станціях метро вже з’явилися оголошення про те, що з 14 липня у зв’язку з подорожчанням проїзду сині жетони замінять на зелені.
Про це йдеться у повідомленні спільноти “Транспорт Києва” в Facebook.
“Зі зміною тарифу з’являться зелені жетони. Обміняти старі жетони на нові можна без доплати протягом липня, в серпні – вже з доплатою” – йдеться в оголошеннях метрополітену.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КЛИЧКО РОЗПОВІВ, СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ ПРОЇЗД У КИЄВІ З 14 ЛИПНЯ
Раніше в київському метрополітені пояснили, що підвищення вартості проїзду у київському метрополітені пов’язане зі зростанням тарифів та необхідністю підвищення зарплат працівників.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.