З 14 липня у київському метро змінюють жетони

З 14 липня у київському метро змінюють жетони

На деяких станціях метро вже з’явилися оголошення про те, що з 14 липня у зв’язку з подорожчанням проїзду сині жетони замінять на зелені.

Про це йдеться у повідомленні спільноти “Транспорт Києва” в Facebook.

“Зі зміною тарифу з’являться зелені жетони. Обміняти старі жетони на нові можна без доплати протягом липня, в серпні – вже з доплатою” – йдеться в оголошеннях метрополітену.

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КЛИЧКО РОЗПОВІВ, СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ ПРОЇЗД У КИЄВІ З 14 ЛИПНЯ

Раніше в київському метрополітені пояснили, що підвищення вартості проїзду у київському метрополітені пов’язане зі зростанням тарифів та необхідністю підвищення зарплат працівників.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.