У кращому варіанті залишиться все як є – Ар‘єв про нормандську зустріч

У кращому варіанті залишиться все як є – Ар‘єв про нормандську зустріч

Для України найкращим варіантом буде, якщо під час Нормандської зустрічі наша країна залишиться на нинішніх позиціях, а не погіршить їх.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат України від фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Якщо ми заходимо в російський варіант, то я не бачу інших можливостей, що або він погоджується на ці речі, і тоді у нас виходять на прямі перемовини з терористами. А якщо не погодиться, то залишиться статус-кво. У нас є в кращому варіанті залишити все, як є. Тобто, щоб після цієї зустрічі в Нормандському форматі для України і для її безпеки ситуація не погіршилася. Це зараз задача-максимум”, – заявив він.

“Але звідки ми знаємо, що він скаже і що він там підпише? Ми не знаємо, з чим вони туди їдуть. Тому що, якщо ми дивимося на те, що робить Сивохо, про ініціативи, зокрема, платити пенсії, напряму кидати гроші на окуповані території – це фактично вже з українського боку фінансувати терористів, – то я не знаю, чим воно закінчиться в форматі Нормандської четвірки”, – додав він.

Раніше депутат “Європейської Солідарності” Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначала, що вчорашні двосторонні газові перемовини у Відні свідчать про те, що Путін і Зеленський таки обговорюватимуть питання газу у Парижі.

Нагадаємо, 28 листопада у Відні представники України та Росії провели газові переговори, які напередодні не анонсувались.

У перемовинах взяли участь міністр енергетики РФ Олександр Новак, голова “Газпрому” Олексій Міллер, міністр енергетики України Олексій Оржель, а також керівники “Нафтогазу” і компанії-оператора ГТС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.