У Кремлі узгоджують підсумковий документ саміту Нормандської четвірки
Триває підготовка підсумкового документа до саміту Нормандської четвірки.
Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляють російські ЗМІ.
Підсумковий документ нормандської зустрічі готується, але в Кремлі поки не вирішили, буде він декларативним чи зобов’язуючим.
“Можна очікувати, що буде узгоджуватися якийсь текст. Що це буде за документ і чи буде він підписним – поки говорити передчасно. Поки якихось спільних рішень щодо цього немає”, – зазначив Пєсков.
Він пояснив, що під документами, які приймаються без підпису, зазвичай розуміються різні заяви, декларації, меморандуми і так далі. У свою чергу, певні домовленості – плани дій, дорожні карти, угоди та інші документи, які мають зобов’язуючий характер або мають елементи зобов’язуючого характеру, – найчастіше підписуються.
“Узгодження триває: узгодження якогось тексту, а ось що це буде за документ – це ще слід визначити”, – зауважив представник Кремля.
Раніше голова фракції партії “Слуга народу” у парламенті Давид Арахамія заявив, що метою зустрічі у Нормандському форматі є вихід з Мінських домовленостей.
Крім того, глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко назвав альтернативи Мінським домовленностям.
ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ У НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ У ЗЕЛЕНСЬКОГО БУДУТЬ ДВА ШЛЯХИ, І ОБИДВА ХИБНІ – ГОНЧАРЕНКО
Нагадаємо, зустріч лідерів держав в Нормандському форматі запланована на 9 грудня 2019 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.