Київ

У Києві набирає обертів новий штам COVID-19: кількість госпіталізованих зросла

У Києві набирає обертів новий штам COVID-19: кількість госпіталізованих зросла

Фото: Reuters

У Києві зростає число госпіталізованих з новим штампом COVID, серед пацієнти є особи у важкому стані.

Про це повідомила керівник Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

“Збільшується кількість госпіталізованих, в тому числі у важкому стані”, – зазначила Гінзбург.

Вона також додала, що є пацієнти, які перебувають під лікарським спостереженням впродовж доби та потребують апарату ШВЛ.

“Це абсолютно сезонно. Перед вереснем збільшується кількість повернень, міграційні заходи відпочинку, приїжджають з інших країн. А саме головне, що ми не дотримуємось заходів безпеки”, – пояснила Гінзбург.

Вона наголосила на важливості дотримання заходів безпеки в людних місцях або в приміщеннях, адже носіїв помітити неможливо.

Раніше у Києві зафіксували стрімке зростання ушпиталення через COVID-19. За місяць кількість пацієнтів у стаціонарах збільшилася у понад чотири рази, з них чверть — діти.

Нагадаємо, що у 22 країнах світу зафіксували стрімке поширення нового різновиду COVID-19. Його вже почали називати “Німбус”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.