Київ

У Києві оштрафували військових, які їхали збивати “шахеди”

У Києві оштрафували військових, які їхали збивати “шахеди”

Ілюстративне Фото

У Києва патрульні оштрафували водія мобільної вогневої групи за перевищення швидкості, який їхав на позицію, щоб збивати російські дрони.

Про це розповіли в “Кореспондент” з посиланням на DTP.Kyiv.ua.

Зазначається, що патрульні оштрафували водія за перевищення швидкості на Броварському проспекті. Йдеться про мобільну вогневу групу 112 бригади ТРО, яка їхала на бойову позицію, адже з Чернігівської області вже летіли дрони.

“Швидкість авто на Броварському проспекті була 79 км. Працівнику поліції намагались пояснити, що їдуть збивати “шахеди” і що є бойове розпорядження, вся мобільна група. Були на авто, котре позначене шевронами бригади. Пан лейтенант сказав, шо доведеться почекати, бо він має все правильно оформити”, 0 йдеться в дописі спільноти.

Зазначається, що на прохання поїхати з військовими правоохоронець відповів, що відповідних наказів від керівництво не надходило.

Наразі ні військові, ні правоохоронці ситуацію публічно не коментували.

Фото: dtp.kyiv.ua

Раніше повідомлялось, що 22 серпня, у Вінниці виник інцидент між правоохоронцями та сотнями людей, що захищали чоловіка, який перебуває у розшуку ТЦК.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.