Київ

У Києві пасажир потрапив під потяг в метро: рух “зеленою гілкою” обмежений

У Києві пасажир потрапив під потяг в метро: рух “зеленою гілкою” обмежений

Фото: Telegram/КМДА

У Києві на станції метрополітену “Золоті Ворота” під потяг потрапив пасажир. Наразі рух “зеленою гілкою” обмежено.

Про це повідомила пресслужба КМВА.

“Зелена” лінія метро: станції “Золоті ворота”, “Палац спорту” та пересадочний вузол “Золоті ворота” – “Театральна” зачинені на вхід для пасажирів. На станції “Золоті ворота” пасажир потрапив під потяг. На місце події викликано медиків і правоохоронців”, – повідомили у відомстві.

Наразі рух поїздів на лінії організовано від станції “Червоний хутір” до “Кловської” та від “Сирця” до “Лук’янівської”.

Нагадаємо, 27 червня у Києві один із пасажирів потрапив під потяг на станції “Університет”. Низка станцій “червоної гілки” наразі зачинені на вхід.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.