Війна

У Києві та двох областях застосовують відключення світла – “Укренерго”

У Києві та двох областях застосовують відключення світла – “Укренерго”

фото: Укренерго

У Києві, а також Київській та Житомирській областях частково застосовують відключення світла через значні пошкодження мереж.

Про це повідомляє “Укренерго”.

Зазначається, що в енергосистемі України електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання.

“Однак через значні пошкодження мереж, які завдали росіяни, зберігаються мережеві обмеження у Житомирській, Київській областях та у м. Києві. Наразі у цих регіонах застосовуються обмеження споживання”, – сказано у повідомленні.

Тим часом в інших областях обмежень, які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до регіонів не доводились.

Так, енергосистема працює стабільно, синхронно з Європою.

Після масштабної атаки РФ по об’єктам енергетичної інфраструктури 9 березня у Житомирській області запровадили графіки відключення електроенергії. 11 березня у регіоні вдалося повернути електроенергію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.