У Києві за добу 566 нових випадків Covid-19
Фото: REUTERS
У столиці за минулу добу на Covid-19 захворіло 566 людей.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу.
Зокрема захворіли: 337 жінок віком від 20 до 89 років та 12 дівчаток від двох місяців до 17 років. А також 205 чоловіків віком від 18 до 85 років та 12 хлопчиків від трьох до 16 років. Захворіло також 15 медиків.
Минулої доби до стаціонарів медзакладів потрапило 49 хворих на Covid-19.
А також госпіталізували 43 пацієнтів із підозрою на Covid-19 та пневмоніями. Тобто загалом до лікарень столиці за добу потрапили 92 людини.
Одужало минулої доби 3334 киян. Усього коронавірус подолало 179 584 мешканців столиці.
Найбільше випадків захворювання виявили в Солом’янському районі – 140, у Дарницькому – 82. У Голосіївському і Дніпровському районах – по 71 випадку.
“Заповненість ліжок у комунальних медзакладах сьогодні – майже 8%. Із них із киснем заповнено – понад 10% ліжок. Загалом у стаціонарах столиці сьогодні лікуються 408 хворих на Covid-19. 320 пацієнтів – у важкому стані. Кисневу підтримку отримує 391 людина. Під апаратами ШВЛ – 12 хворих”, – сказав мер столиці.
Усього за період пандемії в столиці 5116 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання в місті на сьогодні 208 439.
Віталій Кличко також зазначив, що Київ залишається лідером за рівнем тестування на Covid-19. Сьогодні цей показник у столиці – понад 390 тестів на 100 тисяч населення.
В Україні за минулу добу виявили 2266 нових випадків коронавірусу. Найбільше нових заражень в Києві та Запорізькій області.