У Львові працівника військкомату побили через повістку
Під час вручення повістки в армію на працівника Сихівського районного військового комісаріату напали сусіди призовника.
Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на пресслужбу обласного військкомату.
“Сусід, який спустився, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, запропонував представникам військкомату вийти для бесіди на вулицю. Під час руху сходами ця особа завдала офіцеру декілька ударів руками в голову. Після того, як військовослужбовець втратив рівновагу, чоловік продовжив завдавати удари ногами в голову. Згодом до цієї бійки долучився колега нападника”, – зазначили військкоматі.
Коли учасники бійки вийшли з під’їзду, то повз будинок проїжджало авто патрульної поліції. Побачивши авто, кривдники втекли до себе у квартиру та продовжили погрози з вікна квартири.
Завдяки бійці призовник залишився без повістки, а його сусідам загрожує кримінальна відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень.
Читайте також: У “Слузі народу” планують скоротити призов до української армії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.