У Львові за ніч випало 35 сантиметрів снігу: влада рекомендує ввести додатковий вихідний
В ніч на 11 лютого у Львові випало до 35 см снігу. У зв’язку з цим місцева влада закликала зробити п’ятницю, 12 лютого, вихідним днем.
Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий у Telegram.
Наразі негода не вщухає, внаслідок чого на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення, що садочки працюватимуть у режимі чергових груп. Школи переходять на дистанційне навчання, але будуть відкритими для учнів, які не мають з ким залишитись вдома.
Влада Львова рекомендує усім закладам, установам та підприємствам Львівської громади зробити п’ятницю вихідним днем, або працювати дистанційно.
Також у місті посилили роботу соціальних установ. Крім того, у Львові працюють пункти обігріву для бездомних людей.
“Якщо побачили на вулиці людину, яка потребує допомоги, телефонуйте 233-14-79, або 1580”, – йдеться в повідомленні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.