У Міненерго прокоментували переговори по газу з Росією
У Міністерстві енергетики прокоментували двосторонню зустріч щодо транзиту газу через Україну, яка відбулася 28 листопада у Відні.
Про це повідомляє пресслужба міністерства.
Так, в міністерстві заявили, що робота щодо умов договору про транспортування російського газу через українську газотранспортну систему триває. Під час зустрічі представники Українита та Росії обговорили можливість підписання договору за європейськими правилами та домовилися продовжувати переговори.
“Підписання довгострокового договору на транспортування газу відповідно до європейського законодавства і на економічно обґрунтованих умовах – це питання енергетичної безпеки не лише України, а й Європи. Ми, як надійний партнер, повинні забезпечити стабільність і безперебійність транспортування природного газу на європейські ринки”, – заявили в Міненерго.
Раніше повідомлялось, що в четвер, 28 листопада, у Відні представники України та Росії провели газові переговори, які напередодні не анонсувались.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.