У мінера київського мосту був параноїдальний синдром – Зінкевич

У мінера київського мосту був параноїдальний синдром – Зінкевич

Народний депутат України від партії “Європейська солідарність” Яна Зінкевич повідомила, що у мінера київського мосту “Метро” розвинувся параноїдальний синдром.

Про це вона розповіла журналістам у кулуарах Верховної Ради, трансляцію вів “Прямий”.

“В нього розвинувся параноідальний синдром і він вважав, що за ним слідкують та вдома жити небезпечно”, – розповіла Зінкевич.

Нагадаємо, у Києві чоловік замінував міст Метро та погрожував підірвати його.

Нацполіція ввела оперативний план. Кореспондент “Прямого” бачила, що вже на міст заїхали два БТРи, а на мосту працювали спецпризначенці. Через інцидент “червона лінія” метрополітену працювала від станції “Академмістечко” до станції “Хрещатик” і від “Лісової” до “Дарниці”.

До Нацполіції також надійшла інформація, що невідомий рухався на автомобілі по мосту, раптово з нього вийшов, і нібито в його руках побачили вибухівку. За інформацією речника МВС Артема Шевченка, цей невідомий уже робив декілька пострілів з вогнепальної зброї.

Рух поїздів метрополітену у Києві було зупинено через повідомлення про мінування.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.