У Молдові посадили вісім бойовиків, які воювали на Донбасі
У Молдові вісім осіб отримали тюремні строки за участь у боях на боці сепаратистів на Донбасі.
Про це заявив генпрокурор Молдови Едуард Харунжен, пише Reuters.
Засуджених отримали різні терміни ув’язнення.
Виступаючи в молдавському парламенті, генпрокурор сказав, що молдавани, що працюють в Росії, ризикують бути втягнутими у війну на сході України.
“Це коли брати, батьки і чоловіки їдуть на роботу в східні країни, і там їх вербують в військові групи. Іноді вони вмирають там, а іноді вони приходять додому, але їх руки закривавлені”, – сказав Харунжен.
Він додав, що ще 25 громадян Молдови знаходяться в міжнародних списках розшуку через участь у війні на Донбасі.
Раніше стало відомо, що Молдова готова домовитися з Україною створити коридор, щоб можна було вивести війська Росії з Придністров’я.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.