У Москві продовжили арешт до липня всім українським полоненим морякам
Лефортовський суд у Москві продовжив арешт 24 українським полоненим морякам до 24 липня 2019 року.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.
Зазначається, що моряків розділили на групи по четверо для зручності розгляду справи.
“Закон в Росії передбачує в якості максимального строку тримання під вартою — півтора року. Суб’єктивно, я не думаю, що це буде так. раніше я дав песимістичний прогноз, що ця справа затримається на рік. Наразі ми підходимо до кінця п’ятого місяця, продовжили (арешт – ред.) до восьми місяців. Там була не підтверджена інформація, що до кінця літа справу планують завершити. Але сьогодні говорять одне, а завтра інше”. розповів адвокат Ілля Новіков.
Нагадаємо, адвокат Микола Полозов розповів, щозахоплені Російською Федерацією 24 українських моряки не будуть відмовлятися від статусу військовополонених.
Нагадаємо, у спецпроекті “Прямого” батько та мати нареченої Сергія Чуліби розповіли історію моряка, щоб кожен українець знав, який шлях пройшов один із українських героїв.
18 березня, МЗС Великої Британії закликало Росію звільнити військовополонених українських моряків.
Читайте також: Він не з тих, хто слабкий духом: історія військовополоненого моряка Віктора Безпальченка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.