Новини

У МОЗ долучали людей, які дискредитували українську медицину: заступниця міністра про причини свого звільнення

У МОЗ долучали людей, які дискредитували українську медицину: заступниця міністра про причини свого звільнення

Ситуація у Міністерстві охорони здоров’я унеможливлює прийняття рішень.

Про це в ефірі “Прямого” розповіла заступниця міністра Младена Качурець, яка написала заяву про звільнення.

Качурець уточнила, що курувала напрямок медчної освіти і післядипломнї освіти лікарів.

“Фактично ми почали з того, що командної роботи як такої не велося. В міністерстві був відсутній розподіл обов’язків”, – зазначила вона.

Качурець розповіла також, що у команді майже не було комунікації. “Ми не збиралися на робочі наради протягом тривалого часу. І досить важко було в такому режимі хоча б отримати політичну позицію, політичний вектор, в якому ми рухаємося, чи обговорити певні питання”, – пояснила вона.

Крім того, міністерство удавалося до співпраці з людьми, які критикували медичну реформу.

“Особи, які фактично дискредитували українську медицину в минулому… І ми спостерігали, як система охорони здоров’я руйнувалася, як на ній певні особи заробили свої статки. І вони знову ж таки почали більш активно брати участь в обговореннях, вони почали запрошуватися на робочі наради”, – сказала Качурець.

Раніше Качурець у себе в Facebook заявила, що звільняється з МОЗ, оскільки розчарувалася у керівництві міністерства.

До того повідомлялося, що керівниця Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства охорони здоров’я Ірина Литовченко вирішила піти з посади.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.