У МОЗ вирішили скоротити мережу лікарень для хворих на COVID-19
Фото: Pixabay
В Україні скорочується мережа лікарень для прийому хворих на коронавірус, оскільки епідеміологічна ситуація стабілізується.
Про це з трибуни парламенту заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
За його словами, ніякі лікарні не закриваються, а мова йде про те, що є певна мережа COVID-лікарень, в яких під час двох великих спалахів восени 2020 року і навесні 2021 збільшили ліжковий фонд для лікування пацієнтів з COVID більш ніж на 50%.
“Для того, щоб надавати і планову медичну допомогу, і планові госпіталізації, і планові операції, нам потрібно зараз скорочувати мережу лікарень… Не закриттям закладів, в які будуть госпіталізуватися хворі. І давати можливість госпіталізуватися людям з іншими інфекційними хворобами”, – зазначив Ляшко.
Він додав, що вже визначено перелік лікарень, які госпіталізували пацієнтів на перших етапах хвилі COVID-19.
“А всі інші лікарні повинні сьогодні відновити надання планової медичної допомоги іншим хворим, оскільки у нас є стабілізація епідситуації”, – додав Ляшко.
Також очільник МОЗ запевнив, що в Україні достатньо COVID-вакцин для щеплення усіх військових.
Нагадаємо, 3 червня в Україні зробили понад 50 тисяч щеплень від коронавірусу.
Крім того, станом на 3 червня в Україні виявили 2266 нових випадків коронавірусної хвороби.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.