У Німеччині прокоментували телефоні переговори Путіна з Зеленським
Уряд Німеччини привітав першу телефонну розмову, яка відбулася напередодні між президентами Росії Володимиром Путіним і України Володимиром Зеленським.
Про це заявив в п’ятницю на брифінгу представник МЗС ФРН Крістофер Бургер, передають російські ЗМІ.
“Ми ясно заявляли, що підтримуємо прямі переговори з врегулювання конфлікту в Україні. Ми вітаємо те, що президент Зеленський і президент Путін провели телефонну розмову, що обидві сторони обговорили продовження переговорів в нормандському форматі”, – сказав він.
“Якщо ми хочемо переступити на новий щабель в мінському процесі, то нам потрібні прямі переговори між підписантами угоду сторонами”, – підкреслив Бургер, зазначивши, що ФРН підтримує тісний контакт з американськими та іншими партнерами щодо зусиль з врегулювання конфлікту на сході України.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.