У новій холодній війні Україна на боці добра — Таран
Заходу було абсолютно байдуже, що відбувається в Україні, але він змушений допомагати протистояти російській агресії.
Про це в ефірі “Прямого” у ток-шоу “Ехо України” сказав політолог Сергій Таран.
“Дуже багато хто пам’ятає часи “холодної війни” – коли було протистояння між Радянським Союзом і Сполученими Штатами, Заходом. Ми зараз повертається до цих відносин. І, звичайно, нас хвилює питання: чи буде нам від цього гірше? Ні, гірше не буде. Тому що все, що гірше, воно вже сталося. Ми вже маємо війну з Росією, яка присутня на нашій території. І цього разу в цій “холодній війні”, яка зараз народжується між США і Росією, хороша новина те, що цього разу ми на правильному боці – ми на стороні добра, якщо так казати.
Погана історія – що в цій новій “холодній війні”, яка з’являється, ми на передовій, на самому “нулі”, як кажуть військові. Але набагато гірше було би, якби ми були самі на цьому “нулі”, і Заходу було абсолютно байдуже те, що відбувається з нами. З того, що ми бачимо зараз, з тих зустрічей, які мають і американці з росіянами, і будь-які інші міжнародні зустрічі, – ми бачимо, що їм не байдуже до нас. І це є хороша новина.
Єдине, треба сказати чесно, що вони нас трохи захищають не тому, що вони такі добрі, а тому, що йдеться не лише про Україну. Якщо Росія піде далі і якщо Путіну пробачать ту агресію, яку він робить проти України, вони підуть ще далі. І тоді це буде набагато більша їхня проблема. Тому ця наша передова – вона має одну беззастережну перевагу. Це те, що за нами зараз Захід, який так чи інакше вимушений нами опікуватися”, – упевнений Таран.
Нагадаємо, сьогодні, 26 жовтня, президент України Петро Порошенко закликав Російську Федерацію вивести війська з окупованої частини українського Донбасу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.