Новини

У Нью-Йорку заборонили вживати словосполучення “нелегальний мігрант”

У Нью-Йорку заборонили вживати словосполучення “нелегальний мігрант”

Влада Нью-Йорка штрафуватиме за вживання словосполучення “нелегальний мігрант” щодо містян, які не є громадянами США.

Про це повідомляє CNN.

Працівникам громадських місць, роботодавцям та орендодавцям житла відтепер загрожує штраф до 250 тисяч доларів.

Також не можна забороняти людям спілкуватися рідною мовою і скаржитися через це в міграційну службу.

Нові правила, вважають чиновники, спрямовані на боротьбу з дискримінацією.

Зазначимо, що за межами США народилася третина населення Нью-Йорка, а половина з них не має американського громадянства.

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки уклало з двома приватними компаніями угоди на будівництво ділянок стіни на кордоні з Мексикою.

Конгрес США погодив законопроект про бюджет країни до вересня 2019 року, згідно з яким на будівництво бар’єрів на кордоні з Мексикою виділили $1,37 млрд доларів, замість $5,7 млрд, про які просив президент Дональд Трамп.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що для того, щоб зупинити мігрантів, готовий побудувати “стіну з людей” на кордоні з Мексикою.

У Міністерстві оборони США заявили, що направлять близько 3750 військовослужбовців для надання додаткової підтримки службі прикордонного та митного контролю на південно-західній ділянці кордону з Мексикою.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вигадав новий віршований слоган та закликав своїх прихильників молитися за його ідею будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Також через підкоп під огорожею на кордоні з Мексикою на територію США пробрались 376 мігрантів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.