Суспільство

У п’яти областях є знеструмлення через російські атаки – “Укренерго”

У п’яти областях є знеструмлення через російські атаки – “Укренерго”

Фото: facebook НКРЕКП

Станом на ранок 25 червня внаслідок російських обстрілів є знеструмлені споживачі у п’яти областях України.

Про це повідомили в НЕК “Укренерго“.

Зазначається, що Росія продовжує атакувати об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. Внаслідок ворожих ударів – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях.

“Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.

Споживання електроенергії станом на 9:30 четверга на 3,7% перевищує рівень попереднього дня. Причина змін – утримання спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.

“Укренерго” радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00; а у період із 18:00 до 22:00 ощадливо споживати електрику і не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Слід зазначити, що на лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.