Новини

У Росії автобус з українцями врізався у вантажівку, загинуло троє людей

У Росії автобус з українцями врізався у вантажівку, загинуло троє людей
У Воронезькій області Російської Федерації автобус з українцями врізався у вантажівку, в результаті аварії загинуло троє людей.

Про це повідомляє місцева прокуратура.

“8 лютого 2020 року, близько 1 години ночі, на 694 км автодороги М-4 Дон у Верхньомамонському районі сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мікроавтобуса “MERCEDES-Benz Vito” з номерними знаками України під керуванням 37-річного водія та вантажного автомобіля “МАN”, 161 регіон, під керуванням 45-річного водія”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що в результаті ДТП водій мікроавтобуса і двоє пасажирів: “жінка у віці 31 року і 37-річний чоловік загинули на місці. Ще п’ятеро пасажирів, чоловіки у віці 27, 32, 33 і двоє 39-річних з різними травмами доставлені в Павловську районну лікарню”.

За попередніми даними пасажири мікроавтобуса прямували в Москву на заробітки. Причиною ДТП, за версією слідства, став виїзд Mercedes-Benz Vito на зустрічну смугу.

Нагадаємо, що на Білгородському шосе в місті Харкові 3 лютого зіткнулися відразу 5 легкових автомобілів, які рухалися в попутному напрямку.

Раніше поблизу села Ксаверівка у Вінницькій області сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої постраждали 3 людини.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.