У Росії переконані, що США будуть посилювати тиск на проект “Північний потік-2”
США будуть посилювати тиск на проект “Північний потік-2”.
Про це заявив віце-прем’єр Росії Дмитро Козак повідомляють російські ЗМІ.
“Напевно, тиск зростатиме, але можливості цього тиску теж не безмежні. З урахуванням позиції ключових країн ЄС, які зацікавлені в тому, щоб отримати енергетичну безпеку на необхідному рівні. Всі розуміють, що це економічний проект”, – сказав віце-прем’єр.
Він зазначив, що з урахуванням рішення щодо України Росія задіє всі маршрути і забезпечить надійність газопостачання Європи за рахунок поставок російського газу.
“При цьому газу, який на 30% дешевше, ніж скраплений природний газ, який пропонують США. В результаті економічний інтерес проб’є собі дорогу”, – сказав Козак.
“Ми впевнені в тому, що у співпраці з європейськими країнами, з ЄС ми вирішимо цю проблему [з санкціями] і знайдемо компроміс”, – додав він.
Раніше стало відомо, що Комітет з іноземних справ Сенату США ухвалив великий пакет санкцій проти Російської Федерації.
До того повідомлялося, що Сенат США схвалив введення санкцій проти “Північного потоку-2”.
Нагадаємо, палата представників Конгресу США 11 грудня схвалила законопроект про державну оборону на суму 738 млрд доларів, в яку включена військова допомога для України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.