Війна

У російської армії бльше не існує елітних підрозділів – розвідка

У російської армії бльше не існує елітних підрозділів – розвідка

Фото: ГУР МОУ

В російській армії майже не залишилось фахівців. Так звану еліту у лавах окупантів заміщують мобілізованими.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю “Голосу Америки”.

“Завдяки ідіотизму росіян всі їхні найбільші геополітичні страшилки стали реальністю. А Україна стане однією з найпотужніших держав, а вони вже стикнулися з західним озброєнням”, – сказав він.

Буданов зазначив, що Україна разом з союзниками утилізувала всі залишки радянського озброєння з усього світу та і відкинула оборонно-промисловий комплекс РФ зі світової торгівлі зброєю на багато років.

До того ж Україна обмежила діяльність російського оборонно-промислового комплексу та, по суті, утилізувала всю дієздатну частину їхньої армії. А це, своєю чергою, відкидає їх якісь серйозні військові амбіції на багато років.

Керівник ГУР також зазначив, що в російській армії майже немає спеціалістів.

“Зараз стандартна ситуація в російських бригадах, які беруть участь (у бойових діях проти України – ред.), що це вже третій склад. Тобто тих людей, які навчалися, якими вони пишалися роками, елітні, особливо підрозділи, їх більше просто не існує. Це заміщення мобілізованими, призваними з нуля, і так далі”, – сказав він.

Також читайте: Російська армія намагається змінити тактику ракетних обстрілів території України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.