У Селидовому залишилась 461 людина, евакуація неможлива
Фото: facebook Г.Друзенко
Влада Донецької області припинила евакуацію цивільних із міста Селидове, яке, за даними військових і аналітиків, було захоплене російськими силами.
За інформацією, наданою виданню «Слідство. Інфо» Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної військової адміністрації (ОВА), у місті залишається 461 особа.
Зазначено, що з 5 серпня в Селидовому відбувалася примусова евакуація, у ході якої всіх дітей було вивезено до безпечних регіонів. Однак наразі евакуаційні заходи зупинені, і подальших планів щодо вивезення дорослого населення не оголошено.
У середу, 30 жовтня, стало відомо, що російські окупаційні війська захопили Селидове Донецької області.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.