Війна

У Швеції підтвердили проведення у Києві саміту Україна – ЄС

У Швеції підтвердили проведення у Києві саміту Україна – ЄС

Фото: Reuters

Постійний представник Швеції при ЄС Ларс Даніельссон підтвердив, що саміт Україна – Євросоюз відбудеться у Києві 3 лютого.

Про це повідомляє “Німецька хвиля”.

За інформацією видання, Ларс Даніельссон підтвердив, що саміт Україна – Євросоюз відбудеться в Києві 3 лютого. І зазначив, що Стокгольм має намір сприяти “сильному бажанню” Києва наблизитися до членства в ЄС.

Під час зустрічі з журналістами Даніельссон також наголосив, що “Україна та воєнна агресія проти України домінуватиме над всім, що Швеція робитиме під час головування” в ЄС. За його словами, Євросоюз уже багато зробив задля підтримки України, “проте треба робити більше, щоб процес підтримки – гуманітарної, фінансової, військової – не припинявся”.

Окрім того, представник Швеції при ЄС заявив, що його країна шукатиме можливості притягнути до відповідальності тих, хто вчинив воєнні злочини в Україні, а також для використання заморожених російських активів для відбудови української інфраструктури та економіки.

Раніше президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн поговорила телефоном з президентом України Володимиром Зеленським. Вона пообіцяла нашій країні подальшу підтримку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.