Світ

У США збільшується кількість смертей через вейпи: загинуло вже 26 осіб

У США збільшується кількість смертей через вейпи: загинуло вже 26 осіб

Фото: Pixabay

У Сполучених Штатах число смертельних випадків через курильної суміші в електронних сигаретах (вейпі) зросла до 26.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на дані Центру профілактики і контролю захворювань США.

У повідомленні сказано, що тільки за останній тиждень кількість підтверджених і можливих випадків отримання шкоди здоров’ю через куріння електронних сигарет зросла на 219.

За допомогою до медиків зі скаргами на погіршення стану здоров’я після вживання курильної суміші звернулися близько 1,3 тис. людей.

Після куріння вейпа у деяких пацієнтів розвивається рак легенів. Такі випадки зафіксували у 49 американських штатах. Жодного подібного випадку не зареєстрували тільки на Алясці.

Медикам і вченим не вдається встановити, який саме елемент в цих сигаретах провокує негативні наслідки.

Раніше “Прямий” писав, що у США майже в двохсот людей виникли серйозні проблеми з легенями. Усі вони курили електронні сигарети. Один із пацієнтів помер.

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо видав указ щодо заборони продажу ароматизованих електронних сигарет.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.