У Збройних силах за добу виявили 36 нових випадків коронавірусу
Фото: Facebook
У Збройних силах за минулу добу виявили 36 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.
Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.
“За минулу добу зареєстровано 36 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них до закладів охорони здоров’я госпіталізовано 4 особи”, – йдеться у повідомленні.
За інформацією Медсил, станом на 10 лютого в ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 567 осіб. За час пандемії одужала 15 261 особа, летальних випадків зареєстровано 43.
На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 48 осіб.
Нагадаємо, станом на ранок 10 лютого в Україні зафіксовано 3 409 нових випадків коронавірусу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.