Суспільство

У Збройних силах за добу виявили 36 нових випадків коронавірусу

У Збройних силах за добу виявили 36 нових випадків коронавірусу

Фото: Facebook

У Збройних силах за минулу добу виявили 36 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.

“За минулу добу зареєстровано 36 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них до закладів охорони здоров’я госпіталізовано 4 особи”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Медсил, станом на 10 лютого в ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 567 осіб. За час пандемії одужала 15 261 особа, летальних випадків зареєстровано 43.

На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 48 осіб.

Нагадаємо, станом на ранок 10 лютого в Україні зафіксовано 3 409 нових випадків коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.