У Зеленського відсутня стратегія розвитку держави – Павленко про конфлікт між Єрмаком та Богданом
В основі конфлікту між Андрієм Богданом і Андрієм Єрмаком лежить відсутність стратегія розвитку держави.
Таку думку в ефірі “Прямого” висловив народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.
“Першопричиною я би назвав відсутність стратегії і основного розуміння того, що робити з країною, і у Зеленського, і у всієї команди, яка прийшла до влади. І тому їм важливіше процес та розподіл впливів, ніж кінцевий результат. Тобто це не питання звільнення окупованих територій, це не питання вступу до ЄС і НАТО, це навіть – ризикну сказати – не питання миру, хоча про це все владні канали і ресурси кричать”, – впевнений Павленко.
“А друга історія – це те, що всі питання щодо прийняття найважливіших державних рішень вирішуються не просто кулуарно, не просто таємно, а через такі от підкилимні якісь дрібненькі інтриги, які залежать від того, хто дійшов і з чим, який інтерес реалізовувати і заради чого… Якщо йдеться про те, показувати чи не показувати телеканал, і це є той аргумент, який кладеться на стіл глави держави, – вибачте, це не гідно ані рівня президента, ані навіть рівня тих осіб, які в це грають”, – додав депутат.
Нагадаємо, помічник глави української держави Андрій Єрмак очолив Офіс президента України замість Андрія Богдана.
Також в Офісі президента України почали розглядати кандидатів на посаду нового міністра закордонних справ.
Політолог і телеведучий Тарас Березовець заявив, що на посаду керівника Офісу президента України призначено явну людину Кремля.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.