У ЗСУ йде відтік кваліфікованих кадрів, армія повертається до довоєнних стандартів — Забродський
У Міністерстві оборони та Збройних Силах України продовжується відтік кваліфікованих кадрів.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Михайло Забродський.
“На сьогодні скорочення в армії існує, попри те що робота над бюджетом продовжується. Попри запевнення президента про те, що він цього не допустить, поки що не зроблено жодних практичних кроків, окрім заяви Комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки.
За нашою інформацією, у ЗСУ продовжується відтік кваліфікованих кадрів. Це не в останню чергу пов’язано з кадровою політикою, яка панує останнім часом. Якщо до керівництва Збройними силами приходять люди, які до війни займалися речами, далекими від військової справи, то вони приводять з собою таку ж команду. Далі йде ланцюгова реакція та повернення до стандартів довоєнних років”, – сказав Забродський.
Читайте також: Ігнорування Зеленським обстрілів на Донбасі не має нічого спільного з реальним перемир’ям.
Нагадаємо, глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія виступив за скорочення чисельності української армії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.