Учасники саміту Україна-ЄС помітили відсутність Климпуш-Цинцадзе — Єлісєєв
Недопуск на саміт Україна-ЄС віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе є принизливим і не має повторитися.
Про це в ефірі “Прямого” у ток-шоу “Ехо України” заявив дипломат, колишній заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.
Нагадаємо, віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС, який проходить сьогодні, 8 липня, у Києві.
“На жаль, це не робить нам честі. Тому що йшлося про міжнародний захід… Тим більше, ми виходимо на міжнародну арену. На міжнародній арені ми маємо виступати як одна команда, незалежно від політичних кольорів, незалежно від того, хто до кого як ставиться. Бо коли ми виходимо назовні, то маємо говорити одним голосом”, – сказав Єлісєєв.
Він наголосив, що участь у саміті беруть посадові особи.
“По посаді вона віце-прем’єр з євроінтеграції, профільний. Іронія долі в тому, що вона готувала цей саміт, готувала документи, до підписання проекти документів. Звичайно, виглядало трохи принизливо. І потім, по-третє, як чоловік… Жінка, не пустили. Якось воно некрасиво виглядає. Звичайно, наші партнери це врахували. Вони, звичайно, дуже ввічливі люди і не реагували, демаршів не робили. Але, звичайно, вони собі це занотували. Такого не може бути і не повинно бути”, – зауважив дипломат.
Сама віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе в коментарі “Прямому” назвала свій недопуск на саміт Україна-ЄС саботажем з боку прем’єр-міністра Володимира Гройсман.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.