“Уклоністи і сцикуни зараз намагаються знівелювати всю роботу ветеранів” — Звіробій про рішення суду
Фото: Facebook
Ветеран АТО, військовослужбовець ЗСУ Олена Біленька (Маруся Звіробій) виступила перед журналістами після обрання запобіжного заходу Печерським районним судом Києва.
Трансляцію вів “Прямий”.
“Мені все одно буде в мене браслет чи не буде. З якого боку грат я буду. Я вам ще раз кажу уклоністи й сцикуни зараз намагаються знівелювати всю роботу ветеранів. Я бачу цю справу так. Я не дозволю цього зробити. Нам, добровольчому руху, на початку війни не можливо було завадити в тому аби захищати свою державу”, – заявила Звіробій.
Звіробій нагадала, що президент України Володимир Зеленський зустрічався з добровольцями в Золотому.
“Люди, такі як ми, зустріли Зеленського в Золотому. Він зустрівся сам на сам з людьми, які на війні з її початку. Це теж були добровольці. Він нахамив добровольцям. Це означає, що він нахамив мені особисто. Я не дозволю нікому в цій державі зневажати ветеранів, зневажати людей, які є найсміливішими, бо вони йшли на війну, як добровольці, без зарплат, без пільг, без зброї, яку добували в бою у сутичці з суперником. І Зеленський пропустив усе за ці роки. Зараз ми будемо з ним знайомитись. Зараз на моїй справі я познайомлю його близько з тими людьми, яким він хамив. Почнеться шоу”, – додала ветеран АТО.
Також Звіробій зазначила, що за 6 років ні разу не виїжджала закордон.
“Я за 6 років ні разу не виїжджала за кордон, єдине місце куди я виїжджала, то це був Донбас. Тому тут нічого нового не буде. По першому правильно складеному виклику ми завжди з’являлись – тут теж нічого нового не буде. Я ще раз з задоволенням прийду і винесу того слідчого, прокурора, кого завгодно. Я бачу дуже добре, коли топлять мою країну. Його зганьбили на цілу Україну. Ми зараз Європу підтягнемо, ми Канаду підтягнемо, зараз по всьому світі будуть знати, яке воно сцикло”, – зазначила Звіробій.
Нагадаємо, що 10 лютого Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання ветеранці АТО, військоовослужбовцю ЗСУ Олені Біленькій (Маруся Звіробій).
Раніше ветеран АТО, військовий інструктор Маруся Звіробій заявила про відсутність погроз у відеозверненні, в якому вона спільно з народним депутатом Софією Фединою звернулась до президента України Володимира Зеленського.
Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.
Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.