Політика

Українська делегація в ТКГ обговорить грубі порушення режиму припинення вогню на Донбасі

Українська делегація в ТКГ обговорить грубі порушення режиму припинення вогню на Донбасі

Під час засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбудеться 6 липня, українська делегація у ТКГ планує обговорити загострення ситуації на Донбасі.

У делегації наголосили, що на Донбасі почастішали випадки грубих порушень противником режиму припинення вогню в тому числі із застосуванням противником озброєння, забороненого Мінськими домовленостями.

Зокрема, представники України в ТКГ зауважили, що найнебезпечнішим є те, що під обстріли окупантів потрапляють населені пункти, наприклад Авдіївка.

Крім того, у відомстві зауважили, що внаслідок обстрілу терористами 5 липня на Донбасі загинув український військовий. Також напередодні в районі проведення операції Об’єднаних сил загинув боєць ЗСУ.

“Відповідні ноти протесту спрямовані в ОБСЄ, Українська делегація в ТКГ почне своє завтрашнє засідання з цієї теми, використовуючи свої дипломатичні можливості для повернення до повного дотримання режиму припинення вогню”, – резюмувала українська делегація у ТКГ.

Нагадаємо, внаслідок обстрілу терористами 5 липня в зоні ООС загинув український військовий. Ще троє бійців ЗСУ поранені.

Крім того, 4 липня в результаті обстрілу українських позицій, на Донбасі загинув український військовослужбовець.

Раніше представники України в ОБСЄ продемонстрували країнам учасницям факти застосування російськими окупаційними військами важкого озброєння в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Водночас українська розвідка повідомила, що терористи на Донбасі посилюють підготовку артилерійських і мінометних підрозділів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.