Війна

Українські артилеристи знищили склад росіян на Херсонщині

Українські артилеристи знищили склад росіян на Херсонщині

Фото: grivna.ks.ua

Українська артилерія продовжує ведення бойових дій на Півдні і у ніч проти 12 серпня знищила склад з боєприпасами на Херсонщині.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконання вогневих завдань. У ніч з 11 на 12 серпня вбито 11 рашистів та знищено склад боєприпасів у районі села Веселого на Херсонщині.

У відповідь росіяни обстрілюють українські міста.

“По Нікополю росіяни вдарили важкою артилерією 152-го калібру. Пошкоджено чотири приватних будинки в районі залізничної станції, приватні автівки. Без людських втрат. “Ураганом” ворог випробовує портову інфраструктуру Миколаєва. Без людських втрат”, – пишуть у “Півдні”.

Як повідомлялося, після удару, якого ЗСУ вночі проти 8 серпня завдали по базах російських військ та логістичних об’єктах на Херсонщині, окупанти оточили Антонівський міст через Дніпро з двох боків, місцевих жителів близько не підпускають.

Нагадаємо, в пресцентрі Сил оборони півдня підтвердили, що українські військові завдали нових ударів по Антонівському та Каховському мостах у Херсонській області, а також атакували ворожі бази.

Як відомо, вночі проти 4 серпня українські військові завдали удару по Антонівському залізничному мосту через Дніпро в Херсонській області, який є вкрай важливим для логістики окупантів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.