Війна

Українські військові на східному напрямку знищили російський Су-34

Українські військові на східному напрямку знищили російський Су-34

Ілюстративне фото

Українські військові збили ще один російський літак Су-34. Борт “приземлили” у понеділок, 26 лютого.

Про це у Telegram повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

“Мінус ще один Су-34 на східному напрямку! Вчора російським пілотам вдалось ухилитися від наших ракет, але так буде не завжди!” – написав він.

Олещук порадив окупантам перед кожним вильотом про всяк випадок побачитись із рідними.

“Бо хто його знає, пощастить чи ні цього разу”, – додав він.

До слова, за даними Повітряних сил ЗСУ, росіяни виробляють два-три винищувачі Су-34 на рік. Втрата таких літаків є серйозною проблемою для РФ.

Нагадаємо, вночі проти 4 січня в Росії сталася пожежа, під час якої згорів винищувач-бомбардувальник Су-34 на аеродромі “Шагол”, розташованому поблизу Челябінська.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.