Стрічка новин

Україну знову накриють сильні магнітні бурі: як вберегтись

Україну знову накриють сильні магнітні бурі: як вберегтись

З 22 по 24 квітня очікується потужна магнітна буря, яка спричинить погіршення самопочуття у багатьох людей на Землі.

Про це повідомили в Meteoagent.

У вівторок 22 квітня – очікується сильна магнітна буря червоного рівня впливу. Така буря викликає погане самопочуття у багатьох людей, сонливість, головні болі, спад активності.

В середу відбудеться пік магнітної бурі. Можливий вплив не тільки на самопочуття людей, а й на роботу техніки та зв’язку.

У четвер – геомагнітна активність почне знижуватися, але більшу частину дня буде геомагнітний вплив червоного рівня. Це вплине на самопочуття багатьох.

З 25 квітня буря піде на спад, й вже 26 квітня геомагнітна активність припиниться.

Фото: Meteoagent

Магнітні бурі можуть особливо відчутно впливати на людей із серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією та вегето-судинною дистонією. Найпоширеніші симптоми:

  • Головний біль та мігрень;
  • Підвищення артеріального тиску;
  • Безсоння або підвищена сонливість;
  • Запаморочення та загальна слабкість;
  • Погіршення настрою та дратівливість.

Лікарі закликають в дні, коли магнітні бурі впливають на людей утриматись від:

  • вживання кави алкоголю, сигарет та енергетиків;
  • виключити з раціону жирну, смажену, гостру та солону їжу;
  • уникати фізичних навантажень вправ, стресу та конфліктів.

Це допоможе метеозалежним людям легше пережити геомагнітний вплив.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.