Україну знову накриють сильні магнітні бурі: як вберегтись
З 22 по 24 квітня очікується потужна магнітна буря, яка спричинить погіршення самопочуття у багатьох людей на Землі.
Про це повідомили в Meteoagent.
У вівторок 22 квітня – очікується сильна магнітна буря червоного рівня впливу. Така буря викликає погане самопочуття у багатьох людей, сонливість, головні болі, спад активності.
В середу відбудеться пік магнітної бурі. Можливий вплив не тільки на самопочуття людей, а й на роботу техніки та зв’язку.
У четвер – геомагнітна активність почне знижуватися, але більшу частину дня буде геомагнітний вплив червоного рівня. Це вплине на самопочуття багатьох.
З 25 квітня буря піде на спад, й вже 26 квітня геомагнітна активність припиниться.
Магнітні бурі можуть особливо відчутно впливати на людей із серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією та вегето-судинною дистонією. Найпоширеніші симптоми:
- Головний біль та мігрень;
- Підвищення артеріального тиску;
- Безсоння або підвищена сонливість;
- Запаморочення та загальна слабкість;
- Погіршення настрою та дратівливість.
Лікарі закликають в дні, коли магнітні бурі впливають на людей утриматись від:
- вживання кави алкоголю, сигарет та енергетиків;
- виключити з раціону жирну, смажену, гостру та солону їжу;
- уникати фізичних навантажень вправ, стресу та конфліктів.
Це допоможе метеозалежним людям легше пережити геомагнітний вплив.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.