Новини

Україна продемонструвала, що нею погано керують, і за цим спостерігали вороги – Магда

Україна продемонструвала, що нею погано керують, і за цим спостерігали вороги – Магда

Україна в різний спосіб продемонструвала, що нею погано керують, а за цим спостерігають її вороги, які ставлять перед собою досить чіткі цілі.

Про це в ефірі “Прямого” заявив директор Інституту світової політики Євген Магда.

“На жаль, в січні… Україна в різний спосіб продемонструвала, що вона погано керована. Є люди на високих посадах, які навіть в екстремальних умовах не повертаються в Україну. І є багато проблем… Треба розуміти, що за подібними ситуаціями спостерігають не тільки українські громадяни, а також вороги і опоненти, які ставлять перед собою досить чіткі цілі”, – сказав Магда.

Нагадаємо, експерт Міжнародного інституту демократій, учасник АТО Євген Дикий заявив, що коли робиться черговий крок назустріч вимогам і апетитам Росії, і влада в черговий раз прогинається під Росію, це треба чимось прикрити, щоб не було надто сильного обурення у суспільстві. 

Також Дикий заявив, що європейці повністю прогнулись під Росію, і по факту пробачають і дозволяють Володимиру Путіну все.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.