Україна розірвала ще одну угоду з СНД
Сьогодні, 18 листопада, президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з угоди про заходи щодо забезпечення покращання розрахунків між господарськими організаціями держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав (СНД).
Про це йдеться в указі на сайті Офісу президента.
“Відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:вийти з Угоди про заходи щодо забезпечення покращання розрахунків між господарськими організаціями держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав, учиненої в м.Ташкент 15 травня 1992 року”, – йдеться в указі.
Нагадаємо, 24 квітня Кабінет міністрів України припинив дію ще двох угод в рамках Співдружності незалежних держав про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів та Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу в рамках СНД.
Також 13 лютого уряд підтримав ініціативу Мінекономрозвитку та припинив для України дію угоди, якою у 1992 році створювалася Консультативна економічна робоча комісія при Раді глав держав і Раді глав урядів СНД.